Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дивом врятований з-під уламків будинку у Сніжному 5-річний хлопчик лишився сиротою

24-річна мати Богдана загинула одразу після вибуху.

У Сніжному з-під завалів витягли 5-річного Богдана. Будинок, де жив хлопчик, розбомбили з літака у вівторок на світанку. Богдан єдиний, кого витягли живим з-під уламків, ідеться в сюжеті ТСН. 19:30.

При розбиранні завалів будинку у Сніжному рятувальники щодесять хвилин просили зупинити техніку і заспокоїтися вкрай знервованих людей, а згодом під уламками почули дитячий крик. 

Понад годину  МНС-ники не могли дотягтися до Богдана навіть рукою, як тільки така можливість з'явилася, запросили лікаря. 

Лікарі швидкої ввели дитині заспокійливе і знеболювальне. Смертельно наляканий п'ятирічний хлопчик так панікував, що рятувальники не могли працювати на повну потужність. 

Богдан у повітряній кишені під кількатонними плитами лежав, згорнувшись у клубочок, але навіть коли до нього дісталися, дитину не могли витягти, його затисли перекриття. 

Богдан під час авіа нальоту спокійно спав у своїй кімнаті. Крім нього в квартирі були мама, вона загинула одразу, і вітчим, який залишився живим. 

Матері хлопчика, Дарині, було лише 24 роки. Тиждень тому в соціальній мережі вона написала під фотографією, на якій були її кохані чоловіки – "Мені є кого любити, є кого ростити, мені в житті пощастило". І за це вона дякувала Богу. Йому сьогодні дякують і рятувальники. Кажуть, без допомоги провидіння, дитина не вижила б. Нині хлопчику потрібна операція, у нього, наймовірніше, роздроблений  стегновий, суглоб і ушкоджені ноги. 

Богом дана дитина, так про сина часто говорила мама, тому і назвала його Богданом. Рідні вірять, що хлопчик швидко стане на ноги. 

Як вже раніше повідомлялося, очевидці розповіли, як невідомий літак скинув бомби на Сніжне.

Богдан нині знаходиться в Донецькій обласній лікарні в реанімації. Він при свідомості, але стан його дуже тяжкий. Зокрема через те, що ноги довгий час були перетиснуті плитами і обезкровлені. Зараз його підключили до апарату штучної нирки. 5-річному хлопчику очищають кров. Попереду його чекає операція. Родині потрібна допомога.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

Картка 6762 4620 8405 3799 Ястребова Олена Богданівна

тел. 050 644 52 82 (дідусь хлопчика) Олександр Петрович

 

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

ВідеоУ Сніжному дивом врятували 5-річного хлопчика, який опинився під уламками

Залиште свій коментар

Вибір редакції