Діяльність каналів Медведчука є поживним ґрунтом для сепаратистів та терористів — Луценко

Діяльність каналів Медведчука є поживним ґрунтом для сепаратистів та терористів — Луценко

Право на владу

Ексгенпрокурор Юрій Луценко підтримує санкції щодо каналів Медведчука і вважає, що це дуже серйозний крок державотворчого значення. 

Луценко акцентував, що закрити канали — це лише 10% справи: "Потрібно почати нормальну сильну і спільну контрпропагандистську роботу".

Таку думку під час прямого ефіру суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 18 лютого оприлюднив колишній генеральний прокурор України і екснардеп Юрій Луценко.

"Звичайно, що боротьба з наслідками, окремими проявами, шпіонами, агентами та зрадниками з РФ — це одне. Але відразу було поставлено завдання ще 2016 року: треба викривати інформаційне джерело, яке є поживним ґрунтом для сепаратистів і терористів. Таким джерелом, з моєї точки зору, була діяльність пана Медведчука та його медіагрупи. У 2016 році вона не була такою потужною, складалася з меншої кількості каналів, вони були не такими "нахабними" й антиукраїнськими. Але, тим не менш, таке завдання тоді було поставлено. СБУ намагалася отримати докази того, що кошти з бізнесу Медведчука і пов'язаних із ним осіб, у тому числі через торгівлю з країною-агресором, надходили в конвертах до журналістів проросійських агітаційних антиукраїнських каналів. Тоді це, на жаль, не вдалося, треба чесно сказати. Операція була декілька разів зірвана. Це не вдалося і в 2018-2020 роках. У 2021-му, до честі нинішнього керівництва СБУ, це вдалося, як вони говорять. І тому я вітаю санкції щодо цих каналів і вважаю, що це дуже серйозний крок державотворчого значення. 

Юрій Луценко висловив підтримку щодо закриття каналів Медведчука

Юрій Луценко висловив підтримку щодо закриття каналів Медведчука

Нагадаємо, Луценко пояснив, що потрібно зробити для заочного засудження Януковича. Ексгенпрокурор запевнив, що "ця експертиза достатня для того, щоби із сотнями томів зібраних документів іти негайно в суд за заочним засудженням". 

Наступна публікація