Дії судді Кірєєва визнано правомірними

Вища кваліфікаційна комісія суддів України не знайшла у діях Кірєєва підстав для відкриття дисциплінарної справи проти нього.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України дійшла висновку, що підстав для відкриття дисциплінарної справи щодо судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва не вбачається.

Як повідомили у ВККСУ, таке рішення було прийнято у четвер, 8 вересня, на засіданні комісії за зверненням народного депутата та захисника Юлії Тимошенко, проти якої розгладається "газова справа", Сергія Власенка.

Зазначимо також, що адвокат Тимошенко Юрій Сухов заявив, що суддя Родіон Кірєєв не мав права завершувати судове слідство у "газовій справі".

За словами Сухова, Кірєєв повинен розглянути клопотання про зміну запобіжного заходу та, згідно з нормами Кримінально-процесуального кодексу, оголосити всі матеріали справи, які він ще не оголошував.

Сухов додав, що якщо суддя цього не зробить, це буде грубим порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу, що буде оскаржено в Європейському суді з прав людини.

Нагадаємо, колишнього прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів між Україною і Росією.

З 5 серпня вона перебуває у СІЗО. Раніше Тимошенко вже неодноразово заявляла, що вважає себе невинною і справу проти неї необхідно закрити у зв'язку з відсутністю складу злочину. Раніше Тимошенко і її захист неодноразово просили дозволити трансляцію засідань по справі Тимошенко.

Читайте також:

Вища рада юстиції розглядатиме дії судді Кірєєва

Адвокат Тимошенко: Кірєєв не мав права завершувати судове слідство

Тимошенко назвала Кірєєва "фашистом" за 17-ту відмову звільнити її

Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: