Дизайнери оголосили конкурс на ребрендінг України

Конкурс молодих дизайнерів Design Tomorrow відкрив можливості для формування нового іміджу країни - "Україна як бренд".

24 березня офіційно стартував перший конкурс молодих дизайнерів Design Tomorrow, темою якого цього року стала Україна як бренд.

"Даний конкурс був створений для того, щоб сформувати впізнаваний та прогресивний імідж цікавої країни, який враховує її унікальну історію та культуру та знайти нові символи, що яскраво ідентифікують країну на світовій арені, якими зможе пишатися кожний з нас", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті конкурсу.

Усі охочі можуть запропонувати свій варіант нового іміджу країни й представити свою роботу в одній з трьох номінацій: логотип (знак), принт (принти, постери, графіка на носіях), New Media (flash-анімація, web-design, web-banner або будь-яка медіапродукції, що є інтерактивною і поширюється цифровими методами).

У конкурсі можуть брати участь як самостійні автори, так і студії чи творчі колективи. Участь в конкурсі є безкоштовною, а кількість поданих робіт не обмежується.

"Неважливо, чи має конкурсант відповідну освіту. Головна умова - прагнення щось змінити, бажання зробити свій внесок у розвиток українського дизайну", - впевнені організатори конкурсу.

Ініціатором Design Tomorrow стало креативне дизайн-бюро Karandash Graphic Design Bureau, а до складу журі увійшли відомі українські дизайнери та діячі мистецтва: Андрій Федоров, Олександр Соловйов, Павло Гудімов, Іван Малкович, Олег Кохан, Валерій Бабич, Олексій Сай, Костянтин Сень, Дмитро Максименко, Дмитро Кліщик та Олександр Ключник.

Кінцевий термін подання робіт - 1 травня. 14 травня стануть відомі імена трьох переможців конкурсу в кожній з номінацій - вони отримають грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень.

Читайте також:

Український дизайнер знайшов у комп'ютерної миші точку G

Дизайнери оголосили війну найвпливовішій жінці у моді

Весь центр Києва виставлено на продаж

Донецьк хоче здобути звання "ділової столиці України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: