Для автомобілів Януковича закупили бензину на 5 мільйонів

Технічне обслуговування автомобілів Адміністрації президента обійдеться бюджету ще в 2 мільйони.

Автобаза Державного управління справами при президенті України закупила бензину на майже 5 млн гривень. Про це повідомляє портал державних закупівель.

На відкритих торгах було визначено двох переможців : ТОВ "Рось-1", яке продасть бензину на 3 млн 999,75 тис. гривень та ТОВ "КЛО-Карта", яке продасть пального на 1 млн гривень.

Ще більше ніж у 2 млн гривень автобазі ДУС обійдуться послуги з технічного обслуговування і ремонту пасажирських автомобілів Toyota Camry, Toyota LC, BMW, Range Rover, Renault, Mercedes Benz, Volkswagen, Skoda.

Такі послуги нададуть СП ТОВ "Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц" на 500 тис. гривень; ТОВ "Компанія "Укрпромпостач" на 1 млн гривень; ТОВ "Атлант-М Лепсе" на 600 тис. гривень; ТОВ "Автоцентр Прага Авто на Кільцевій" на 480 тис. гривень.

Крім того, автобаза Державного управління справами закупила шини на 5 млн гривень.

Придбано шини для броньованих автомобілів - 20 од., шини іноземного виробництва - 1600 од., та шини до автомобілів ГАЗ, ЗІЛ, МАЗ, ВАЗ, Богдан, ЛАЗ - 460 од.

Шини продадуть ТОВ "Компанія "Укрпромпостач" за 448,2 тис. гривень; ТОВ "Укренергопромінвест" за 2 млн 100,5 тис. гривень; ТОВ "ТД "Запчастина-Сервіс" за 2 млн 961,6 тис. гривень.

Читайте також:

Бензин і далі буде дорожчати

Московський патріархат назвав душевнохворими журналістів, що пишуть про мерседеси отців

Генпрокуратуру попросили перевірити VIP-автомобілі Януковича

Азаров дозволив депутатам купляти дорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: