Для боротьби з бійками у ВР збираються створити поліцію

Партія регіонів зібралася боротися з яйцями та димовими шашками в сесійній залі ВР за допомогою спеціальної депутатської поліції.

Задля обмеження проявів агресії нардепів у сесійній залі у Верховній раді можуть створити спеціальну депутатську поліцію.

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. На такий спосіб боротьби його наштовхнули події, що сталися у ВР 27 квітня. Тоді, нагадаємо, опозиція закидала спікера Володимира Литвина яйцями, у сесійній залі кинули димову шашку та сталися бійки.

"У деяких країнах існують різні методи підходу, в тому числі введення депутатської поліції, яка працює в залі", - зауважив Єфремов, наголосивши, що події 27 квітня - це злочин.

"І залишати це просто так не можна. Якщо залишити це без покарання, то наступного разу що, хтось принесе гранати і в сесійній залі кидатиме? Чи стрілянину влаштують?" - сказав політик.

Нагадаємо, сутички у Верховній раді були викликані незгодою опозиції з ратифікацією угоди щодо пролонгації терміну перебування ЧФ Росії в Криму.

Прокуратура Києва вже порушила кримінальну справу за фактом сутичок і безладів у сесійній залі ВР.

Читайте також:

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу через бійку в Раді

Після бійки в Раді депутата від НУ-НС забрали в лікарню

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Литвина закидали яйцями та димовими шашками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: