Для чого потрібно 3 відсіки в лотку для порошку пральної машини

Дата публікації
Перегляди
506к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Для чого потрібно 3 відсіки в лотку для порошку пральної машини

для чого потрібні відсіки у пральній машинці

Багато людей, які мають пральну машину, не знають всіх її функцій. Наприклад, навіщо потрібні три відсіки в лотку для порошку. Щоб якісно попрати речі та уникнути проблем з технікою, розповідаємо про призначення всіх відсіків у матеріалі ТСН.ua.

Для чого в пральній машині три відсіки

Всі відсіки підписані, позначені цифрами, зірочкою або квіткою, порядок залежить від марки машини.

  • Арабською цифрою 1, або римською I або літерою А позначається відсік, призначений для попереднього прання або замочування білизни.  Попереднє прання необхідне для максимально ефективного видалення застарілих плям. Під час цього процесу тканина одягу розтягується і набухає, а це означає, що машині легко справлятися з брудом. Якщо замочування не передбачено режимом прання, до цього відсіку не треба засипати порошок чи інший засіб. Якщо обрано програму, що передбачає прання у два етапи, до цього відсіку треба засипати порошок. Він змиється до барабана під час першого етапу прання.
  • Літерою B або римською цифрою II позначений відсік для основного прання, незалежно від обраної програми. Саме до цього відсіку засипається порошок під час вибору будь-якого режиму прання.
  • Значок "зірочка" або "квітка" вказує, що саме до цього відсіку треба заливати кондиціонер або ополіскувач, інші додаткові засоби для прання. Заливати кондиціонер до цього відсіку слід до прання чи під час процесу. Важливо лише встигнути зробити це до того, як пральна машина почне набирати воду для полоскання, інакше засіб не потрапить до барабана.

Якщо відсіки переплутати й засипати до відсіку для кондиціонера порошок, а до відсіку для основного прання - кондиціонер, машина випере кондиціонером річ і прополоще її за допомогою порошку.

Читайте також:

Як почистити білі кросівки в домашніх умовах: найкращі поради

Чому губки для миття посуду різного кольору: ви точно цього не знали

Як почистити гуму ущільнювача пральної машинки від цвілі: бюджетні варіанти

 

Наступна публікація