Для хабарників запровадять штрафи до 25,5 тис. гривень

Глава держави запропонував парламенту власну антикорупційну ініціативу замість раніше ухваленого пакету законів, що мали набути чинності з 1 січня.

Президент Віктор Янукович запропонував доповнити Кримінальний кодекс нормою, яка передбачає покарання хабарників штрафом від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (12,75-25,5 тисяч гривень).

Про це йдеться в законі про засади запобігання і протидії корупції, внесеному президентом на розгляд Верховної ради.

Згідно з законопроектом, хабар до 85 гривень карається штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8,5-12,75 тисяч гривень) або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців.

Хабар у значному розмірі (до 3400 грн) карається штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів (12,75-25,5 тисяч гривень) або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Нагадаємо,11 червня року 2009 Верховна рада прийняла пакет законів щодо боротьби з корупцією. Набрання законами чинності двічі переносили: з 1 січня 2010 року на 1 квітня, а потім - на 1 січня 2011 року.

Втім, президент Віктор Янукович днями запропонував парламенту власну антикорупційну ініціативу замість раніше ухваленого пакету законів.

Читайте також:

Чиновникам заборонять приймати дорогі подарунки

Чиновники "наварили" на книжках для бібліотек 10 мільйонів гривень

Азаров знайшов спосіб уникнути корупції

Україна опинилася на 134 місці в світі за рівнем корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: