Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для мусульман у всьому світі із заходом сонця починається священний місяць Рамадан

Шаріат вимагає від повнолітніх мусульман, які в силах, тримати піст

Сьогодні, 5 травня, із заходом сонця у мусульман починається священний місяць Рамадан - час посту й молитви, коли прихильники ісламу добрими справами та утриманням проситимуть у Всевишнього прощення гріхів.

Про це повідомляє прес-служба Духовного управління мусульман України (ДУМУ).

Рамадан - назва дев'ятого місяця місячного ісламського календаря. У цей місяць, згідно з віруваннями мусульман, пророком Мохаммедом в годину його духовного усамітнення в печері Хіра були відкриті перші вірші Корану. Під час Рамадану "відчиняються ворота раю і закриваються двері пекла, а шайтани сковуються ланцюгами".

"Мусульмани всього світу готуються до священного місяця Рамадан, який, згідно зі спостереженнями за місяцем, розпочнеться в понеділок, 6 травня. Але вже після заходу сонця в неділю віряни робитимуть намір тримати піст наступного дня, а після нічного намазу зберуться в мечетях для першого традиційного Таравіх Намазу", - йдеться в повідомленні.

При цьому уточнюється, що шаріат вимагає від повнолітніх мусульман, які в силах тримати піст, утриматися від їжі та пиття в денний час, а також від низки інших видів розговіння, передбачених Законами Бога.

Звільняються від дотримання посту, відповідно, неповнолітні, вагітні та жінки, що годують немовлят, хворі, літні люди, а також подорожні.

Завершиться Рамадан 5 червня святом Ураза-байрам, або, арабською, Ід аль-Фітр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції