Для обстеження Тимошенко можуть запросити міжнародні медорганізації

Тимошенконе не хоче, щоб її обстежували представники Міністерства охорони здоров'я, оскільки не хоче, щоб дані про її стан здоров'я сталі відомі громадськості.

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Микола Сірий заявив, що якщо суддя Печерського суду Родіон Кірєєв не задовольнить прохання його підзахисної про допущення до неї особистих лікарів, то захисту не залишиться нічого іншого, як звернутися в міжнародні медичні організації, щоб вони увійшли до складу медкомісії і проконтролювали обстеження державними лікарями.

Нагадаємо, 27 серпня Державна пенітенціарна служба заявила, що Тимошенко черговий раз відмовилася від обстеження медичною комісією Міністерства охорони здоров'я.

Тимошенко неодноразово заявляла, що не має наміру користуватися послугами державних лікарів, наполягаючи на тому, щоб до неї в ізолятор допустили її лікаря і медсестру, щоб вони могли узяти у неї аналізи.

26 серпня екс-прем'єр відмітила, що не хоче, щоб її обстежували представники міністерства, оскільки не хоче, щоб дані про її стан здоров'я сталі відомі громадськості.

Суд дійшов висновку, що заяви Тимошенко про допуск лікарів спрямовані на затягування розгляду кримінальної справи проти неї і що питання про медичне обстеження було вирішене судом раніше.

Нагадаємо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: