"Для покращення умов роботи". Рада задумала ремонт у сесійній залі та заміну систем для голосування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очікується, що вартість проекту становитиме 5,7 мільйона гривень.

Управління справами Верховної Ради оголосило тендер на розробку проекту ремонту сесійної зали.

Інформацію про держзакупівлю оприлюднили на сайті Prozorro.

Очікується, що вартість проекту становитиме 5,7 мільйона гривень. Переможець до кінця року має розробити проектно-кошторисну документацію на ремонт зали пленарних засідань.

Під час ремонту планують також замінити систему електронного голосування. Як зазначається, це потрібно для "покращення її технічних властивостей, розширення можливостей та якісного виконання своїх функцій народними депутатами України".

Так, на робочому місці нардепів має бути комп’ютер, модуль з кнопками для голосування, модуль безконтактного зчитування ID-картки, кольоровий сенсорний екран з можливістю голосування з нього та запису на виступ, мікрофон, гучномовець, пристрій для синхронного перекладу, модуль підзарядки мобільних пристроїв та електронна табличка з ПІБ нардепа.

В умовах тендеру також зазначені вимоги до самої системи "Електронна зала пленарних засідань" та її підсистем.

Зокрема, має бути врахований візуальний контроль перебування депутатів на робочому місці за допомогою системи відеоспостереження, синхронний переклад засідань на 8 мов, оновлення телевізійного комплексу трансляцій засідань та інше.

Крім того, у парламенті хочуть покращити умови роботи депутатів, реконструювавши наявні меблі та встановивши нове інженерне устаткування. Зокрема, в окремих місцях планується замінити наповнювач та оббивання крісел, змінити самі крісла, зменшити або збільшити кількість робочих місць чи їхній розмір. Також має бути реконструйована трибуна, замінене крісло президента та килимове покриття.

Пропозиції від учасників Рада прийматиме до 29 жовтня, 30 має відбутись аукціон.

Нагадаємо, у Дніпрі створили електронну петицію з метою отримати гроші на ремонт злітно-посадкової смуги міського аеропорту. Петицію може підтримати кожен, пройшовши реєстрацію.

ВідеоВерховна Рада затвердила новий склад ЦВК

За кожного з чотирнадцяти нових членів комісії депутати голосували поіменно. Головні рахувальники змінились, але політичний баланс лишився сталим. 

Верховна Рада затвердила новий склад ЦВК

Залиште свій коментар

Вибір редакції