Для промисловості ціни на газ не змінюватимуться

Олександр Турчинов заявив, що для комунальних підприємств та промисловості ціни на газ протягом року змінюватися не будуть.


Олександр Турчинов заявив, що ціна на газ для України коливатиметься впродовж року, однак для комунальних підприємств та промисловості вона залишиться постійною впродовж року.

"І в першому, і в другому, і в третьому кварталах ціна безумовно буде корегуватися, але ж ми не хочемо, щоб наші виробники постійно перераховували ціни…Тому ми забезпечимо, щоб ціна була однакова протягом цього року. Для нас це принципова позиція і тут ми будемо балансувати цими резервами газу, які ми маємо, а також тими резервами газу, які ми додатково купуємо по скажімо низьким цінам. Що це за газ, я думаю, що прем'єр нам розкаже", - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів про наявність в українських ПГС 11 млрд. куб. м газу, який, за словами RosUkrEnergo, належить RosUkrEnergo, він зазначив: "Після підписання цих угод ми не знаємо, що це за компанія, як ви сказали RosUkrEnergo, і в розрахунках між РФ та Україною по поставках газу більше не існує посередників. Це одна із серйозних перемог, які досягнуті".

Читайте також:
Турчинов: газ для України буде дешевим
Україна купуватиме у Росії газ по 167 доларів
Шлапак: Україна витримає ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: