Для реєстрації на пробне тестування учні мають місяць

Випускники шкіл, які хочуть пройти пробне тестування, мають один місяць, аби зареєструватися.

Спробувати свої сили і зрозуміти організацію проведення тестів майбутні студенти зможуть в березні наступного року. Але для цього необхідно реєструватися вже цього року. Реєстрація на пробне тестування триватиме з 1 листопада до 1 грудня.

Як повідомила сьогодні начальник організаційного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Русанова, охочий пройти пробне тестування зможе вибрати тільки один-два предмети.

Тести проведуть у два етапи:

14 березня – українська мова і література, історія, біологія, географія.

21 березня – іноземна мова, фізика, хімія, математика.

Реєструватися потрібно буде через Інтернет. Абітурієнт повинен заповнити на сайті центру ЗНО реєстраційну картку.

З цієї Інтернет-сторінки також потрібно буде роздрукувати квитанцію для оплати тестів, оскільки для випускників шкіл така спроба буде платною. Правда, скільки, в Центрі точно поки не знають, але запевняють, що сума стане відома до 1 листопада.

Протягом 7 днів після реєстрації учень повинен буде сплатити пробні тести в будь-якому відділенні банку. Сплачена квитанція підтверджує факт реєстрації.

Якщо учасник пробні тести не пройшов, гроші йому не повертають, але людина може отримати список питань з правильними відповідями, якщо звернеться за ними в триденний термін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: