Російські десантники прибули в Київ для участі в параді Перемоги

Вперше між Україною і Росією здійснено обмін парадними розрахунками для участі у парадах військ, які відбудуться у Києві та Москві.

28 квітня до Києва для участі у параді військ з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні прибули російські та білоруські військовослужбовці.

Вранці на залізничному вокзалі Києва 75 військовослужбовців повітряно-десантних військ Збройних сил РФ та 122 курсанта і 14 офіцерів Військової академії Республіки Білорусь зустріли представники Збройних Сил України на чолі із заступником начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенантом Ігорем Романенком, повідомило Міністерство оборони України.

Представник апарату аташе з питань оборони при російському посольстві полковник Олександр Ліпатніков відзначив, що вперше між Україною і Росією здійснено обмін парадними розрахунками для участі у парадах військ, які відбудуться у Києві та Москві.

"Спільно вже відпрацьовано усі організаційні моменти щодо забезпечення життєдіяльності наших військових, створено усі належні умови для якісної підготовки до параду. Безумовно, значну увагу буде приділено стройовим заняттям та спільним тренуванням", – зазначив Ліпатніков.

Із залізничного вокзалу російські і білоруські військові на автобусах були доставлені у розташування окремого Новоросійсько-Київського полку президента України. Вже 30 квітня вони візьмуть участь у спільному тренуванні парадних розрахунків на злітно-посадковій смузі Київського авіаційного заводу "Авіант".

У той же час, перебування російських і білоруських військових не обмежиться лише виснажливими тренуваннями та участю у параді військ. Для них підготовлено велику культурну програму, яка передбачає відвідування музеїв, історичних пам’яток Києва, святковий концерт тощо.

Як відомо, 1040 російських військових візьмуть участь у військових парадах в українських містах, присвячених Дню Перемоги.

Також передбачена участь парадного батальйону сухопутних військ імені Петра Сагайдачного міста Львів у спільному параді в Москві, в кількості 75 осіб.

В Україні в останні дні точилися суперечки з приводу, чи потрібен дозвіл Верховної ради на допуск на територію України військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації для участі у парадах.

Читайте також:

Від депутатів вимагають не пустити російських солдатів в Україну на День Перемоги

На День Перемоги кияни здаватимуть балкони по 200-500 гривень

Російські військові можуть крокувати Хрещатиком без дозволу ВР

ВідеоЗбройні сили Росії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: