Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для українців відкрили реєстр, де можна перевірити наявність довгобудів та дозволи забудовника

Для українців відкрили реєстр, де можна перевірити наявність довгобудів та дозволи забудовника

Урядовці були шоковані станом "одного з найкорупційніших" реєстрів.

Міністерство цифрової трансформації відкрило будівельний реєстр Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) – там можна перевірити інформацію про забудовників.

Про це повідомив очільник відомства Михайло Федоров у фейсбуці.

"Я дуже багато чув легенд про цей реєстр, але, повірте, те, що ми побачили, працюючи над відкриттям даних, перебільшило всі найгірші плітки. Поганий стан даних, явні сліди багаторазового переписування даних, приховування даних …, і все це супроводжувалося дуже цікавими коментарями одразу в реєстрі", — розповів міністр.

Тепер, за словами Федоров, є можливість перевірити наявність дозволу на будівництво у вибраному районі, перевірити, чи має забудовник довгобуди, подивитися експертну організацію та її історію.

"Тож наша складна боротьба проти корупції у сфері будівництва триває два тижні, тому ми запустили електронний кабінет забудовника для класу СС1 (вже онлайн почато майже 200 будівництв та введено в експлуатацію майже 70), сьогодні відкрили "страшний" реєстр – на черзі дозволи та сертифікати СС2 та СС3. І лише після цього я буду задоволений! А корупція в ДАБІ буде зведена до нуля", — резюмував Федоров.

Сьогодні, як і обіцяли, відкрили один з найбільш корупційних реєстрів України – будівельний реєстр Держархбудінспекції...

Опубліковано Михайлом Федоровим Четвер, 26 грудня 2019 р.

Нагадаємо, в Україні запустили перші електронні послуги у сфері будівництва без чиновника. Після цього в електронному реєстрі будівництва виявили скрипт, який приховував від публічного оприлюднення зареєстровані документи.

Відео "Київміськбуд" узявся виправити помилки "Укрбуду": де братимуть гроші та скільки триватиме будівництво

"Київміськбуд" узявся виправити помилки "Укрбуду". Ідеться про понад 13 тисяч інвесторів, а з сім'ями - близько сорока тисяч людей, які чекають на заселення. У "Київміськбуді" на прес-конференції пообіцяли усе добудувати. Де братимуть гроші, скільки часу триватиме будівництво та кому щастя усміхнеться вже за два місяці – у сюжеті.  

"Київміськбуд" узявся виправити помилки "Укрбуду": де братимуть гроші та скільки триватиме будівництво

Залиште свій коментар

Вибір редакції