В Україні придбають новий транспорт і автоматизують оплату проїзду за 200 млн євро кредитних коштів

Президент України підписав Закон про ратифікацію угоди з Європейським інвестбанком, яка передбачає покращення громадського транспорту в Україні.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Міський громадський транспорт України") між Україною та Європейським інвестиційним банком", який Верховна Рада схвалила цьогоріч 12 квітня.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Зазначають, що відповідна Фінансова угода підписана згідно з розпорядженням Президента України від 9 листопада 2016 року № 272.

Ця угода була укладена для залучення під державні гарантії до 200 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, які спрямують на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах України, зокрема в Івано-Франківську, Білій Церкві, Києві, Луцьку, Львові, Кременчуці, Одесі, Сумах, Тернополі, Харкові та Чернігові.

Документ передбачає, що залучені кошти будуть витрачені на придбання автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро, будівництво та реконструкцію тролейбусних та трамвайних ліній, депо, впровадження інформаційних систем, зокрема створення автоматизованої оплати проїзду.

"Відповідний проект також отримуватиме співфінансування під місцеві гарантії з боку Європейського банку реконструкції та розвитку на загальну суму до 200 млн. євро" — уточнили в прес-службі.

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком набирає чинності з дати набрання чинності Закону України про її ратифікацію.

Незабаром на офіційній сторінці президента України у Twitter з'явилося повідомлення, в якому йдеться про таке: "Близько 200 млн євро кредитних коштів будуть спрямовані на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах України".

Нагадаємо, голова постійної комісії Київради з питань бюджету, лідер фракції "Солідарність" у Київраді Андрій Странніков заявив, що у Києві робота метрополітену залишається під загрозою зірвання. За даними Страннікова, нині 26 вагонів не можуть вийти на лінію, оскільки не може бути проведено їхнє відповідне технічне обстеження. 

Своєю чергою у КМДА запевнили, що влада Києва зробить усе можливе для того, щоб не допустити зупинки метро, якому загрожує колапс через арешт усіх рахунків "Київського метрополітену", який суд зобов'язав виплатити компанії "Укррослізинг" майже 2 млрд гривень

ВідеоСтолична влада усунула незручності для людей з інвалідністю на станції метро "Лівобережна"

Залиште свій коментар