Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для відмови від сміттєпроводів у багатоповерхівках потрібна згода 75% мешканців будинку

Мінрегіон України хоче відмовитись від сміттєпроводів у багатоповерхівках.

Міністерство регіонального розвитку хоче скасувати норму, за якою всі багатоповерхівки оснащуються сміттєпроводами. Як аргумент наводять антисанітарію та неприємний запах. А ще сміттєпроводи не сприяють сортуванню відходів. Таким чином, усі нові багатоповерхівки зводитимуть уже без сміттєпроводів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Щодня двірничка Алла перелопачує кілька центнерів сміття, яке в підсобну комірчину прилетіло через сміттєпровід. Після вихідних сміттєва норма завжди подвоюється, а то й потроюється. І це за зарплату в неповні чотири тисячі гривень у місяць.

У процесі вигрібання жінка має ще його і частково сортувати. Усе решта з лопати йде до великої коробки. Потім ці коробки вантажаться на тачку, після чого Алла їх тягне до баків, піднімає майже на висоту свого зросту і висипає.

Заборона сміттєпроводів стосуватиметься будинків, які ще зводитимуть. Для відмови од наявних сміттєпроводів потрібна згода 75 відсотків мешканців дому. 

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

ВідеоМінрегіон України хоче відмовитись від сміттєпроводів у багатоповерхівках

Як аргумент наводять антисанітарію та неприємний запах. А ще сміттєпроводи не сприяють сортуванню відходів. Таким чином, усі нові будинки зводитимуть уже без сміттєпроводів. Для відмови од наявних - потрібна згода 75% мешканців дому.

Мінрегіон України хоче відмовитись від сміттєпроводів у багатоповерхівках

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції