Для випускників, які цього року не вступатимуть до ВНЗ, скасують ЗНО

Для випускників, які цього року не вступатимуть до ВНЗ, скасують ЗНО

Найближчими днями з'явиться відповідний закон

Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО можуть не проходити випускники, які не планують цього року вступати до вищих навчальних закладів. 

Про це заявила виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, вже найближчим часом буде ухвалений законопроєкт про COVID-19, і в ньому буде окремий пункт саме про випускників, яких звільнять від складання державної підсумкової атестації, якщо вони не матимуть бажання вступати до ВНЗ цього року. 

Свої атестати вони отримають вже цього місяця. Також, за даними урядовців, цей крок може зменшити навантаження на центри тестування приблизно на 30%

Нагадаємо, що Уряд неочікувано скасував проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке мало відбутися 15 і 17 червня. Міносвіти обіцяє, що вступники все ж зможуть пройти тестування самостійно. Треба лише зайти в особистий кабінет центру оцінювання якості освіти. Об 11 годині 15 червня вступники отримують там тест і бланки відповідей з української мови та літератури. Об 11 годині 17 червня – з інших предметів. Свої відповіді треба буде внести в сервіс визначення результатів до 19 червня на тому ж сайті, а згодом отримати результат. 

 

 

Відео Абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО"

15 червня абітурієнти мали б писати пробний іспит з української мови. На нього зареєструвалося 190 тисяч охочих. Але уряд в ніч на суботу скасував проведення пробного тестування і усе через погіршення епідеміологічної ситуації. Відтак, пробне ЗНО абітурієнтам запропонували пройти онлайн. Тим часом освітній омбудсмен повідомив, що у владних кабінетах готується план відмови від цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання взагалі. Абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО" і у ці хвилини збираються під стінами міністерства – дивіться у сюжеті.  

Абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів