Для водійських прав запроваджено "термін придатності"

З 29 березня водіям, які планують виїжджати за кордон, варто отримати посвідчення нового зразка, де вказана дата закінчення терміну його дії.

З 29 березня набув чинності додаток 6 Міжнародної Конвенції про дорожній рух 1968 року, за яким у посвідченні водія має бути вказана дата закінчення терміну його дії.

Україна є учасником Конвенції з 1974 року. Тому тепер усім водіям, які отримають посвідчення на території нашої держави після зазначеної дати і мають намір відвідати країни, що входять до Конвенції, знадобляться водійські документи, в які внесені вищезазначені дані.

Усі видані раніше посвідчення залишаються дійсними. Ті громадяни, які отримали посвідчення водія раніше, можуть і надалі користуватися посвідченнями без внесення змін. Однак в МЗС попередили, що за кордоном уже мали місце проблеми, пов'язані з вимогами іноземних правоохоронців щодо зміни існуючих посвідчень на посвідчення європейського стандарту.

Чиновники все-таки радять водіям, які планують виїжджати за кордон, щоб уникнути незручних ситуацій, все ж обміняти посвідчення водія, хоча це й не обов'язково.

Нагадаємо, 28 лютого Кабінет міністрів ухвалив постанову, за якою нове водійське посвідчення міжнародного зразка буде видаватися на термін на 50 років. "Старі" міжнародні права будуть дійсні ще три роки.

Читайте також:

За несплачений ДАІ штраф можуть відібрати шубу чи телевізор

Нові водійські посвідчення будуть діяти протягом 50 років

На зміну "Таврії" прийшли "китайські "Запорожці"

Міжнародні права будуть дійсні ще три роки

дата закінчення терміну його дії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: