Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для вступників до магістратури повторно проведуть іспит з англійської

Тестування відбудеться 5 листопада.

У листопаді вступники до магістратури матимуть змогу повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ). Для них проведуть спеціальну третю сесію.

Про це йдеться на сайті МОН.

У відомстві повідомили, що реєстрація на третю сесію триватиме від 7 до 15 жовтня. Тестування проведуть 5 листопада у дев'яти містах, зокрема, у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові. Щоб зареєструватися, вступник має звернутися до приймальної комісії одного з вишів, до якого має намір вступити. Утім, перед цим слід уточнити, чи передбачені Правилами прийому ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування до магістратури.

У Міносвіти зауважують, що результати третьої сесії ЄВІ можна використати для вступу лише у 2019 році і тільки на контрактну форму навчання. Крім того, на відміну від основної та додаткової сесій, за третю доведеться заплатити. Зазначається, що вартість окремо визначить УЦОЯО. Передбачається, що вона буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів.

Відео Реєстрація електронних кабінетів вступників стартувала в Україні

У Міністерстві освіти прозвітували, що за перші години кабінети онлайн зареєстрували понад 15 тисяч абітурієнтів, і система це навантаження витримала. Переконують, що й надалі все триватиме без збоїв.    

Реєстрація електронних кабінетів вступників стартувала в Україні

Нагадаємо, раніше у МОН повідомили, що від 2020 року випускники магістратури з 30 найбільш суспільно важливих спеціальностей складатимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту. У Міносвіти зауважують, що незалежний іспит буде спрямований на перевірку результатів навчання студента та його готовності працювати за фахом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції