Дніпропетровчанка пройде майже 500 км пішки, щоб привернути увагу до проблеми раку

34-річна жінка хоче привернути увагу українців до проблем жінок, систематичного медичного обстеження, лікування.

У неділю 34-річна Марина Рева вирушила пішки з Дніпропетровська до Києва.

Таким чином жінка також хоче довести співвітчизницям необхідність піклування про себе й здорового способу життя як способу уникнути небезпечних хвороб, а також сказати українкам на те, що "тільки здорова жінка може подбати про свою сім’ю, стати запорукою щастя у родині та затишку в домі".

До Києва Марина розраховує дійти до 26 вересня. Саме цього дня у столиці має пройти благодійна акція "Один день пішки заради життя", до якої вона має намір долучитись.

"Я пройду 479 кілометрів від Дніпропетровська до Києва заради того, щоб кожна жінка в Україні зрозуміла: ми потрібні нашим родинам, ми – берегині. Жінки, наш обов’язок – бути здоровими. Передусім, ми самі повинні звертатися до лікарів на профілактичні огляди, попри зайнятість і швидкий темп життя, незважаючи на рівень статків та місце проживання", – пояснює Марина ідею акції.

Марина Рева – заміжня, виховує 15-річну доньку, за фахом – бухгалтер, захоплюється пішохідним туризмом, малюванням, квітникарством.

Дніпропетровщина – один із лідерів серед регіонів України за показниками онкозахворювань, зокрема, жіночих.

Акція "Один день пішки заради життя", яка відбудеться 26 вересня у Києві, покликана привернути увагу суспільства до проблеми жіночого здоров’я, зокрема, зниження ризиків захворюваності на рак.

Читайте також:

Учені б'ють на сполох: алкоголь викликає рак горла і рота

Засмага може спричинити рак шкіри

Лікарі безкоштовно обстежать українських жінок на рак

Онкологи лікують хворих на рак анкетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: