Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дніпропетровці вишикувалися у величезний герб України

Флеш-моб під час святкування Дня Незалежності претендує на загальноукраїнський рекорд.

У неділю, 24 серпня, під час святкування Дня Незалежності в Дніпропетровську місцеві мешканці вишикувались у величезний герб України. Цей флеш-моб претендує на національний рекорд.

Про це під час прямого включення з Дніпропетровська в ефірі ТСН.Тиждень розповіла кореспондент Олена Усенко.

"На площі, яку нині називають площею Героїв Майдану дніпропетровці вишикувалися у величезний герб України. Ідея флеш-мобу належить фанатам дніпропетровського Дніпра. Усім охочим вони  роздали файєри і, вигукуючи "Слава Україні!", одночасно їх запалили", - повідомила вона. 

За словами журналістки, вона ніколи не бачила на вулицях Дніпропетровська так багато людей у національному вбранні та з державними атрибутами, як під час святкування Дня Незалежності.

"Таке враження, що майже весь Дніпропетровськ вийшов на вулицю продемонструвати свій патріотизм, а також підтримку та єднання з бійцями, які нині захищають незалежність нашої держави на Сході. Концерти, виставки, ярмарки - усі благодійні. Збирають кошти для поранених, для війська та для допомоги біженцям", - повідомила Олена Усенко.

Крім того, уранці 24 серпня понад п'ять тисяч людей взяли участь у ході "Пам'яті та слави", під час якої усіх дніпропетровців, які віддали  життя за Україну на  Майдані і полеглих на Сході, згадали поіменно.

ВідеоДніпропетровці у свято демонструють небувалий патріотизм та підтримку бійців з АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції