Дніпропетровців також вчать, як голосувати за Партію регіонів

У Дніпропетровську, слідом за Донецьком, також роздають листівки з інструкцією для виборців, у якій розписано, за кого треба голосувати.

Листівки Партії регіонів_1
Українська правда
Агітки ПР у Дніпропетровську
Партія регіонів продовжує наставляти виборців, за кого їм голосувати на місцевих виборах.

Після того, як листівки з вказівками щодо голосування отримали мешканці Донецька, аналогічну роботу провели з жителями Дніпропетровська.

Громадяни отримали листівки від регіоналів, де розписано, за кого голосувати.

Так, під заголовком "Обери партію" напроти Партії регіонів у бюлетенях до обласної, міської та районної рад стоїть "плюс". Указані також прізвища кандидатів від ПР до міської, обласної та районної ради та на посаду міського, селищного і сільського голови, напроти яких також стоять "плюси".

Крім того, мешканцям міста надходять листи від "Групи підтримки" ПР, в яких також зазначено: "Голосувати так" і навпроти  прізвищ кандидатів від ПР стоять "пташки".

Ще один агітаційний матеріал від ПР - пам'ятка виборцям під назвою "Вкладиш у паспорт". Окрім прохання голосувати за ПР, щоб побудувати "нову країну і нову Дніпропетровщину", вкладиш також має календар на 2011 рік.

Нагадаємо, у Донецьку громадянам роздавали листівки з наступними інструкціями: "Щоб не заплутатися в бюлетенях, в кожному знайди рядок "Партія регіонів" або кандидата від Партії регіонів".

В бюлетені з кандидатом на посаду міського голови знайди "Лук'янченко Олександр Олексійович" (чинний мер міста, балотується від ПР - ред.), постав позначку, наголошується в листівці.

"Обов'язково постав позначку в кожному бюлетені навпроти рядка "Партія регіонів" або "Висунутий Партією регіонів", - підкреслюють автори агітки.

Читайте також:

В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

В Одесі надрукували бюлетенів на чверть більше, ніж виборців

Комуністи показали скандальний фільм про "регіоналів" (відео)

На Львівщині оштрафували на 85 грн чоловіка, який пропалив дві дірки в наметі регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: