Дніпропетровські депутати вимагають реставрувати Леніна у Києві

Також депутати звернулися до мера Дніпропетровська з проханням докласти всіх зусиль для того, щоб випадки пошкодження пам`ятників не відбулися в Дніпропетровську.

На 15-ій черговій сесії Дніпропетровської міськради V скликання фракція Комуністичної партії запропонувала надіслати листа президентові і прем`єр-міністрові  з вимогою відновити пам`ятник Леніну в Києві. Депутати міськради проголосували "за" майже одностайно.

"Просимо ухвалити рішення відправити президентові і прем`єр-міністрові України листа з вимогою відновити пам`ятник Леніну в Києві, забезпечити охорону усіх решти вцілілих пам`ятників, стежити за тим, аби подібне не повторилося і знайти винних", - сказав депутат Дніпропетровської міськради від фракції КПУ Сергій Воробйов.

Дана пропозиція була прийнята і після сесії міської ради відповідного листа буде відправлено.

Крім того, Воробйов попросив мера Дніпропетровська Івана Куліченка докласти всіх зусиль для того, щоб такі випадки пошкодження пам`ятників не відбулися в Дніпропетровську.

Як повідомлялося, 30 червня о 4 годині ранку п`ятеро молодих людей за допомогою кувалди, зубила і молотка відбили у пам`ятника Леніну в центрі Києва ніс і частково ліву руку. Їх одразу ж було затримано міліцією.

За результатами опитування, проведеного Дніпропетровською філією Інституту Горшеніна, 35,5% жителів Дніпропетровська негативно ставляться до пам`ятників комуністичної епохи.

Раніше з'являлася інформація, що вартість "ремонту" може становити більше 200 тисяч гривень.

Читайте також:

За відбитий ніс Леніна колекціонери дають 10 тисяч доларів

Пам'ятнику Леніну в Києві зроблять нову голову за 200 тисяч

За націоналістів, які відбили Леніну ніс, заступився Тягнибок

Леніна приберуть з центра Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: