Дніпропетровські лікарі нажилися на 100 тисяч у махінаціях з хворим на СНІД

Лікарі Дніпрпетровського центру СНІДу підробляли картки хворих та історії хвороби, за якими списували дорогі медикаменти та кошти на стаціонарне лікування.

П'ятьох лікарів Дніпропетровського обласного центру СНІДу звинувачують у махінаціях із коштами на лікування хворих.

За даними слідчих УБОЗу, лікарі підробляли документи, за якими списували дорогі медикаменти та кошти на стаціонарне лікування.

Наразі двоє з них уже в СІЗО, решту відпустили під заставу та на підписку про невиїзд.

Утім, у самому центрі СНІДу всі звинувачення відкидають.

Журналісти ТСН знайшли жінку, яка три роки отримує антиретровірусну терапію – ліки для підтримки життя – цілком безкоштовно в міському центрі СНІДу. Але виявилося, що картка на її ім'я є ще й в обласному центрі. Ці документи жінці показали в міліції.

"Там був підроблений підпис. Я запитала у СНІД-центрі міському, як таке могло статися. Мені пояснили, що коли закінчуються препарати в місті, вони беруть їх в області, щоб людина не їздила", - розповіла жінка.

За даними слідства, медики підробляли картки хворих та історії хвороби з 2009-го року. Збитки оцінюють у сто тисяч гривень.

"Лікування в стаціонарі, і харчування, і лікарські препарати. Це люди, які існують в природі, вони на обліку перебувають, але лікування в стаціонарі не проходили. Вони просто не з'являлися, а за документами проходили", - розповіла керівник слідства УБОЗ Дніпропетровської області Ірина Троян.

На часі двоє лікарів обласного центру СНІДу заарештовані. Решта троє, серед них і головний лікар – на підписці про невиїзд, або під заставою на волі. Їх обвинувачують за двома статтями. Санкція – до 10-ти років позбавлення волі.

Утім, в обласному центрі СНІДу звинувачення, що заробляли на хворих, відкидають.

Куди поділися препарати та в якій кількості, правоохоронці поки що не кажуть. Результати експертиз та висновки слідства будуть відомі не раніше, ніж за два місяці.

Читайте також:

Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

За земельні махінації затримано головного архітектора Ялти

Медики США проводили досліди над гватемальцями, заражаючи сифілісом

Медичні послуги в Україні можуть подорожчати на 30%

ВідеоЛікарів центру СНІДу звинувачують у махінаціях з коштами на лікування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: