Дніпропетровський губернатор закликає Ющенка, Балогу і Яценюка створити мегаблок

Віктор Бондар вважає, що таке об'єднання матиме великі шанси перемогти на парламентських виборах.

Голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Віктор Бондар виступив за об'єднання партій "Народний союз Наша Україна" і "Єдиний центр" в Блок Віктора Ющенка.

"Дійсно, я вважаю, що проекти "Наша Україна" і "Єдиний центр" сьогодні мають бути переглянуті і об'єднані в якийсь блок, наприклад, Віктора Ющенка, президента, але в широкому форматі", - сказав Бондар в ефірі 5 каналу 7 квітня.

При цьому він додав, що до такого блоку повинні також увійти Арсеній Яценюк і представники регіональної влади, які на ділі показали свою здатність діяти.

Крім того, Бондар підтримав ідею проведення одночасних виборів президента і Верховної ради.

"Ми повинні переглянути в суспільстві всю політику і політикум, який існує, і потрібно піти на глобальне перезавантаження, провести одночасні вибори і президента, і парламенту", - сказав губернатор.

Він також виразив упевненість, що в разі проведення позачергових парламентських виборів блок, який об'єднається навколо Ющенка, матиме високі шанси на перемогу.

Як повідомляв ТСН.ua, вчора, 7 квітня, Бондар вийшов з партії "Єдиний центр", виразив при цьому упевненість, що Ющенко його підтримає. Сьогодні ЗМІ з'ясували, що напередодні заяви про відхід з ЕЦ губернатор мав тривалу розмову з президентом і заручився його підтримкою.

На початку квітня президія і політрада партії "Єдиний центр" прийняли рішення зняти Бондаря з посади заступника голови партії. Він вступив у "Єдиний центр" 1 липня 2008 року.

Читайте також:

ЗМІ: дніпропетровського губернатора з ЄЦ вигнав Ющенко

Дніпропетровський губернатор вийшов із "Єдиного Центру"

Губернатора Дніпропетровщини вигнали з "Єдиного центру"

СП: Ющенко не збирається розпускати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: