Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дніпровська театралка з молотком відома сайту "Миротворець" як волонтер бойовиків

Жінка, яка напала в опері на українського військового, є агресивним адептом "руського міра".

У Дніпрі жінка накинулася на військового в театрі під час антракту в опері Джузеппе Верді "Травіата". Виявилося, що на виставу вона прийшла з молотком і ножем у сумці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Не перевіряють сумки в оперному театрі, ніколи в житті такого не було", - зізнається директор закладу культури Олександр Шароваров. Не очікував пригод від походу в театр і 45-річний Костянтин Кравченко. Командир взводу полку "Дніпро-1" пішов добровільно захищати Україну ще влітку 2014 року. Він брав участь у боях за Іловайськ, був поранений. За два з половиною роки підприємець із Маріуполя вперше знайшов час сходити з дружиною до театру. Однак уже у фойе на них накинулася невідома жінка. "Я – велика росіянка, а ви всі – тварюки, вас убивати треба", - переповів чоловік її слова.

Відео Театралка-сепаратистка з молотком напала на ветерана АТО в опері Дніпра

Під час антракту конфлікт знову загострився, бо глядачка почала тягати його дружину військового за волосся, порвала їй сумку та зірвала прикраси. Костянтин втрутився, інших чоловік намагався їх розняти. Коли військовий відвернувся – то отримав удар по голові. За словами учасника конфлікту, нападниці цього здалося мало. "Я їх, тварюк, скрізь буду бити, вони там у нас жінок, дітей вбивають на Донбасі", - наводить слова жінки Кравченко.

Нападниці 44 роки, вона жителька Дніпра, явний адепт "руського миру". На сторінках у соцмережах – світлини з сепаратиських мітингів 2014 року. За даними сайту "Миротворець", активно займається збором матеріальної допомоги для бойовиків. Сусіди по багатоповерхівці у Дніпрі кажуть, що цю жінку ліпше не чіпати – у райвідділку на неї понад два десятки заяв на її вчинки, однак вплинути на неадекватну агресивну жінку ніхто не може. "Це жах. Вона нам життя не давала", - зізнається сусідка Світлана Василькова.

За вчинене в оперному театрі винуватиці тепер загрожує рік виправних робіт. Постраждалий боєць перебуває на обстеженні у лікарні. Якщо в нього виявляться ускладнення, покарання для нападниці може стати суворішим.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції