Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дніпровські нейрохірурги двічі врятували бійця АТО, важко пораненого в Іловайську

Лікарі самі зібрали близько десяти тисяч гривень на титанову пластину для військового.

Дніпровські нейрохірурги двічі врятували 35-річного бійця АТО Василя Стуженка. Спочатку повернули з того світу після вкрай важких поранень в Іловайську, а сьогодні в обласній лікарні імені Мечникова вживили чоловіку титанову пластину у череп. Медики допомогли АТОвцю не лише своїм професійним вмінням, а й сплатили за метал із власної кишені. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Відео Дніпровські нейрохірурги двічі врятували життя 35-річному бійцю АТО

Частину його мозку прикриває лише тонкий шар шкіри. Будь-яка травма для 35-річного Василя може стати фатальною.

Продавець супермаркету з Кривого Рогу, мобілізований влітку 2014-ого, пам'ятає до дрібниць День незалежності під Іловайськом. Після шаленого обстрілу бійцю батальйону "Кривбас" відірвало руку та ногу, а металевий шмат пробив мозок.

Нейрохірург Сергій Риженко, головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова, тоді врятував йому життя. З мозку вдалося дістати осколок та розтрощені кістки, пораненому перелили понад п'ять літрів крові. Далі його переводили до інших шпиталів, та Василь так і не дочекався вкрай важливого етапу – прикрити мозок титанової пластиною.

Бійцю знову взялися допомогти лікарі, і самі зібрали близько десяти тисяч гривень на титанову пластину для Василя.

Щойно пластину доправили до лікарні, бійця везуть в операційну. Пластина точно повторює зруйновані кістки черепа. Вона витримує удари і не заважає пацієнту. У реанімації Василь вже будує плани: "Здати на права, а потім тур по Україні – по друзях, знайомих".

А ще – вийти на роботу та навіть пробігти марафон, коли йому ще й підберуть якісні протези.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції