До 20 осіб збільшилося число загиблих унаслідок стрілянини у Керчі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше повідомлялося про 19 загиблих під час вибуху і пожежі в Керченському політехнічному коледжі.

До 20 осіб збільшилося число загиблих в ході інциденту в Керченському політехнічному коледжі, заявив так званий «заступник глави адміністрації» Керчі Ділявер Мельгазієв.

"Двадцять загиблих. Привезли не три людини з технікуму, як ми очікували, а чотири", - сказав Мельгазієв журналістам в четвер в Керчі.

Представник адміністрації вийшов до журналістів з будівлі міського моргу, куди протягом ночі прибували тіла жертв трагедії і де триває процедура впізнання.

Раніше повідомлялося про 19 загиблих під час вибуху і пожежі в Керченському політехнічному коледжі.

ВідеоАдміністрація президента усю відповідальність за теракт у Керчі поклала на окупантів

Петро Порошенко висловив співчуття родичам українців, убитих у Керчі, а в Адміністрації президента наголосили - в Криму до анексії ніколи не було масових убивств, і за все, що відбувається на півострові нині, відповідальна держава-агресорка. Українська прокуратура Криму розслідує стрілянину та вибухи в керченському політехнічному коледжі за статтею "теракт".

Адміністрація президента усю відповідальність за теракт у Керчі поклала на окупантів

Нагадаємо, 17 жовтня на території окупованого Криму в місті Керч стався вибух у політехнічному коледжі. Спочатку повідомлялося про 10 загиблих і понад півсотні постраждалих, пізніше кількість жертв зросла до 19 осіб. Медики виявили в тілах постраждалих металеві вражаючі елементи, якими були начинені вибухові пристрої. У Мережі поширюється інформація, що вибух був не один, а цьому передувала стрілянина.

За даними ЗМІ, підозрюваного в скоєнні теракту в Керчі знайшли застреленим. СК РФ оголосив вибух у Керчі терактом, однак згодом слідчі перекваліфікували справу на статтю " вбивство двох і більше осіб.

В окупованому Криму оголосили режим надзвичайної ситуації. Також на півострові оголосили триденний траур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції