До 2016 року в Україні ліквідують нічні потяги

Віктор Янукович поставив перед Борисом Колесніковим завдання: "щоб не було так званих нічних поїздів, з от цими наволочками й всім іншим".

До 2016 року Україна має перейти на швидкісне залізничне сполучення, при цьому нічних поїздів не залишиться. Таке завдання поставив президент Віктор Янукович перед міністром інфраструктури Борисом Колесніковим.

"Завдання стоїть: в 2016 році в Україні не повинно залишитися так званих нічних поїздів, з от цими наволочками й всім іншим, крім поїздів, що йдуть транзитом. Тобто, завдання, яке поставив президент: у будь-який кінець України від 4 до 6 годин. Маються на увазі великі міста", - сказав Колесніков.

За його словами, нині український уряд розглядає можливість купівлі 25-30 швидкісних потягів.

"Але тут є маса технічних проблем. На відміну від цивілізованих країн, Україна не має розділеного пасажирського та вантажного руху, а це призводить до втрати швидкості і знищення залізничного полотна. Тобто ми можемо купити потяг, який їздитиме зі швидкістю 300 км/год, але йому ніде буде їздити", - наголосив Колесніков.

Україна вже закупила 10 швидкісних поїздів у Південній Кореї, у квітні 2012 року вони надійдуть в Україну й будуть пов'язувати 4 міста, які будуть приймати чемпіонат Європи з футболу 2012 року.

Читайте також:

До 2013 року потяги між Україною та Росією значно прискоряться

Янукович незадоволений власною роботою: "народ не готовий"

Регіонали зробили керівником "Укрзалізниці" свою людину

Квиток на нижню полицю в потязі подорожчає

ВідеоДо 2016 року в Україні ліквідують нічні потяги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: