До 2025 року в Києві відродять річку Либідь і збудують тунелі в центрі міста

КМДА винесла на розгляд профільної комісії Київради програму-завдання з розробки генерального плану розвитку Києва і його приміської зони до 2025 року.

Програма з розробки генерального плану розвитку Києва і його приміської зони до 2025 року припускає закладення додаткового забезпечення киян житлом, відродження річки Либідь, будівництво двох'ярусних тунелів і естакад в центрі Києва, повідомляє "Комерсант-Україна". Розгляд програми був перенесений на 24 лютого.

Нагадаємо, рішення про розробку нового плану розвитку столиці було ухвалене ще на сесії Київради 18 вересня минулого року. У програмі відмічені недоліки існуючого генплану. Зокрема, на думку розробників документа, землі в міській межі використовуються нераціонально, значні площі в столиці займають підприємства, які слід винести за межі міста, досіс не проведена комплексна реконструкція територій житлового фонду, побудованого в 60-70-х рр. минулого століття.

У генплані планується визначити зони охорони пам'ятників, для яких будуть встановлені особливі режими забудови, гранична щільність і поверховість забудови.

Документ також передбачає реконструкцію 49 парків і 84 скверів, відродження річки Либідь та інших малих київських річок. Крім того, програма припускає збільшення в чотири рази площі автодоріг, а також будівництво в центрі міста тунелів і естакад.

Крім того, розробники документа припускають будівництво до 2025 р. 26 млн. кв. м житла. У програмі також запланований перегляд стратегії інженерного і енергетичного забезпечення столиці.

Читайте також:

Територія Києва розшириться

Хто керував Києвом останні 60 років

Перемога над забудовниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: