До 22 градусів тепла та мокрий сніг. Прогноз погоди в Україні до 16 березня

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До 22 градусів тепла та мокрий сніг. Прогноз погоди в Україні до 16 березня

Фото: Олександр Луценко, ТСН.ua

Температура в березні в Україні перевищила середнє значення на 6 градусів.

Глобальне потепління в Україні, як повідомили вчені, рухається швидше, ніж загалом у світі.

У повітрі вже тиждень як пахне весною, а вчені й метеорологи з усього світу й досі обговорюють зиму, точніше її цілковиту відсутність. Виявилося, що для України вона була не просто теплою, а буквально спекотною. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

У той час, як загалом у Європі температура перевищувала середні значення на 3,4 градуса, в Україні - аж на 6 градусів. Кліматологи кажуть, що це лише доводить тезу, що у нас глобальне потепління в рази швидше набирає обертів, аніж у світі

Березень це лише підтверджує, бо вже теж встиг встановити кілька рекордів. І, здається, не збирається зупинятися. Найближчими днями температура повітря поділить Україну на більш тепліші схід і південь – там до +18, і прохолодніші північ і захід – із максимумом +11. У тих же краях і накрапатиме дощ завтра та в середу.

Утім, у другій половині тижня розпогодиться всюди. А на півдні стовпчик термометра може перетнути позначку в +20 градусів.

Нові березневі рекорди та теплу весняну погоду в Україні обіцяють синоптики - Метеозалежність

Нові березневі рекорди та теплу весняну погоду в Україні обіцяють синоптики - Метеозалежність

ПОНЕДІЛОК, 9 БЕРЕЗНЯ

Буде хмарно з проясненнями. Без опадів, лише вночі у північних, Черкаській та Полтавській областях невеликий дощ. Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

Вітер південний з переходом на західний, 5-10 м/с.

Температура у західних областях уночі 0-5°С тепла, вдень 4-9°С. У Карпатах уночі та вдень близько 0°С. На решті території вночі 2-7°С тепла, вдень 11-16°С. У північних та центральних областях 6-11°С.

Київ. Хмарно з проясненням. Уночі невеликий дощ, удень без опадів. Вітер південний з переходом на західний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-6°С тепла, вдень 8-10°С.

ВІВТОРОК-СЕРЕДА, 10-11 БЕРЕЗНЯ

10 березня місцями у південних, центральних та східних областях, 11 березня на більшій частині території України невеликий дощ, у Карпатах - з мокрим снігом.

Температура вночі 1-7°С тепла, 10 березня в західних областях від 3°С тепла до 2°С морозу. Вдень 8-14°С тепла, у південній та східній частині до 17°С.

Київ. Без опадів, лише вдень 11 березня невеликий дощ. Температура вночі 3-5°С тепла, вдень 10-12°С.

ЧЕТВЕР-ПОНЕДІЛОК, 12-16 БЕРЕЗНЯ

Місцями невеликий дощ, 15-16 березня в західних та північних областях подекуди з мокрим снігом. 12-14 березня у південних, східних, центральних областях без опадів.

Температура 12-13 березня вночі 3-9°С тепла, вдень 11-17°С, на півдні місцями 20-22°С,.

Упродовж 14-16 березня зниження температури вночі до 0-6°С тепла, в західних та північних областях місцями до 1-3°С морозу, вдень до 6-12°С тепла, на півдні до 9-15°С.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація