У Львові підрахували збитки від виходу Ryanair

Керівник аеропорту "Львів" зазначила, що щодо них Ryanair також висував нереальні вимоги, утім представникам вдалося дійти компромісу.

У Львові з приходом компанії-лоукостера Ryanair очікували до 300 тисяч додаткових пасажирів на рік, що принесло би місту близько 400 додаткових євро у середньому з кожного туриста. Про це повідомила керівник аеропорту "Львів" Тетяна Романовська в коментарі Zaxid.net.

Також за її словами, лоукостер висував надмірні вимоги й у перемовинах з цим аеропортом, утім керівництву та представникам компанії вдалося досягти компромісу. Романовська вважає, що угода з авіаперевізником була б дуже вигідною для країни та міста, й не розуміє, чому директор столичного аеропорту не зміг укласти угоду з лоукостером. 

"Укладена з Ryanair угода є вигідною нам, комерційно вигідною – без жодних доплат. Спочатку вони висували вимоги, які ми просто фізично не могли виконати, бодай тому, що це не у нашій компетенції. Але під час переговорів, які тривали кілька днів, представники Ryanair зняли такі нереальні вимоги і ми змогли укласти нормальну рентабельну угоду. Я не розумію, чому Рябікін (генеральний директор аеропорту "Бориспіль" – авт.) не зміг домовитися", – зазначила Романовська.

Мер Львова Андрій Садовий також зазначив, що прихід авіакомпанії зокрема до Львова допоміг би створити сотні нових робочих місць.

"Мені здається, що це небажання їх впустити в Україну, що є абсурдом. Я не думаю, що це бажання насолити Львову, тому що найбільший профіт отримати має, власне, Львів і найбільше гостей має до Львова прилетіти. Це є, щоби ви зрозуміли, сотні і сотні нових робочих місць", – заявив він.

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, компанія-лоукостер Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Зазначимо, міністр інфраструктури Володимир Омелян збирається 12 липня внести на розгляд Кабінету міністрів подання про звільнення гендиректора Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна.

Своєю чергою, український уряд хоче продовжити переговори з компанією-лоукостером Ryanair, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

ВідеоУряд має намір поновити переговори з ірландським лоукостом "Ryanair"

Залиште свій коментар