Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До аеропорту "Київ" прибув рейс із українцями, які вижили під час теракту в Кабулі

До аеропорту "Київ" прибув рейс із українцями, які вижили під час теракту в Кабулі

Дехто повернувся навіть без речей – вони згоріли у готелі.

До Києва прибув перший рейс із кількома українцями, які зазнали нападу терористів в Афганістані. Без будь-яких коментарів стороннім, зі сльозами на очах їх зустріли рідні.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

До України дехто повернувся навіть без речей – вони згоріли у готелі. Пережите вони не хочуть згадувати і не говорять про це із журналістами.

Наступні звільнені із захопленого кабульського готелю мають прилетіти також сьогодні та завтра, 24 січня.

Відео Кабульська трагедія: стали відомі деталі нападу терористів угрупованням "Талібан"

За останніми даними, їх семеро - наших співвітчизників, які стали жертвами терористичної облоги готелю. А врятуватися вдалося 19-тьом українцям - вони повернуться додому найближчим часом. Тіла загиблих відправлять на Батьківщину спеціальним рейсом.

Кабульська трагедія: стали відомі деталі нападу терористів угрупованням "Талібан"

Завтра у Києві сяде і спеціальний рейс - із загиблими.

За однією з версій, троє терористів угруповання "Талібан", одягнуті як звичайні відвідувачі, зайшли в ресторан готелю в Кабулі та замовили вечерю, а потім відкрили вогонь. Унаслідок теракту загинуло більше 30 людей, серед них семеро українців: четверо працівників авіакомпанії "Крила України" - командир літака, 43-річний Роман Власов, другий пілот, 43-річний В'ячеслав Шишаков, 30-річні стюардеси Катерина Пасенчук та Ірина Медичева.

19 українців вижили, із готелю їх евакуювали спочатку на американську базу. Звідти частина з них різними рейсами вже вилетіла до України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції