До армії - з 20 років?

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Кузьмук переконаний, що слід збільшити вік призову до армії з 18 років до 20-25 років.

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Кузьмук переконаний, що слід збільшити вік призову на строкову військову службу з 18 років до 20-25 років.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Києві.

Олександр Кузьмук
УНІАН
Олександр Кузьмук бажає бачити в армії більш зрілих і здорових юнаків
"Як професіонал я переконаний в тому, що нам треба прийняти рішення призивати на строкову службу у найближчі роки молодих людей, якім виповнилось не 18 років, а 20-25", - сказав Кузьмук.

На його переконання, збільшення віку призову призведе до того, що службу в армії проходитимуть більш зрілі фізично та морально молоді люди.

"Однозначно стверджую, що з 18 до 20 років український хлопець фізично не готовий до армії", - наголосив Кузьмук. За його словами, вже сьогодні українська армія стикається із труднощами у відборі на строкову військову службу, оскільки рівень фізичної підготовки юнаків дуже низький.

Cьогодні, за словами Кузьмука, проблема полягає не в тому, що хтось не хоче служити в армії, а в тому, щоб знайти здорового юнака.

При цьому офіцер наголосив, що сьогодні дуже часто молоді люди мають хвороби, які притаманні чоловікам старше сорока років. Крім того, додав він, фізичне навантаження на юнаків після переходу на один рік служби не відповідає фізичним можливостям середньостатистичного юнака.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: