До Чорного моря прямує десантний корабель морської піхоти США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У командуванні флоту кажуть про бажання зміцнити стосунки із НАТО та гарантувати безпеку в Чорному морі.

У Чорне море йде десантний експедиційний корабель USS FortMcHenry (LSD 43) Військово-морського флоту США, аби здійснювати патрулювання.

Корабель у складі елементів 22-ї морської експедиційної групи переходить через Дарданелли. Група є однією з семи морських експедиційних груп, що існуюють в морській піхоті США. Її чисельність - близько 2200 осіб. Вона входить до складу підрозділу 6 флоту ВМС США.

За словами віце-адмірала і командувачки 6 флоту США Лізи Франчетті, які передає прес-служба флоту, візит USS Fort McHenry до Чорного моря підтверджує спільне рішення підтримувати безпеку в Чорному морі і зміцнювати відносини з союзниками у НАТО, а також партнерами в регіоні. Вона додала, що операції США у Чорному морі також демонструють гнучкість і можливості військово-морських сил 6-го флоту США.

Нагадаємо, через конфлікт у Керченській протоці до України прибув перший військовий корабель НАТО. 19 грудня розвідувальний корабель Королівського флоту HMS Echo пришвартувався біля причалу Одеського морського порту.

Відео Американський бойовий корабель зайшов до Одеської затоки

Есмінець ошвартувався біля терміналу морського порту. Ескадрений міноносець "Карні" у новому році навідався до українського міста першим серед натівських суден. Він уже гостював тут улітку.

Американський бойовий корабель зайшов до Одеської затоки

Залиште свій коментар

Вибір редакції