До Чорноморська прибув пором із Грузії, пасажирів відправили на обсервацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Симптомів коронавірусу у людей немає.

До порту Чорноморська у середу, 1 квітня, прибув пором із Грузії, після обстеження пасажирів відправили на двотижневу обсервацію.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

"У порту Чорноморська зустріли 14 громадян України та одного іноземного громадянина з посвідкою на постійне проживання, які повернулися додому на поромі з Грузії. Спеціалістами Лабораторного центру на водному транспорті МОЗ було проведено обстеження стану здоров’я всіх пасажирів", - написав він.

За даними фахівців, симптомів захворювання у людей немає.

"У відповідності до п. 3.2 ПКМУ 241 від 29.03.2020 р. усі пасажири підлягають обов‘язковій обсервації протягом 14 днів", - додав Куций.

Також він запевнив, що після медичного огляду українців доправили на базу обсервації під Одесою, де проживання та харчування буде безкоштовним, а за їхнім станом постійно спостерігатимуть медики.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залиште свій коментар

Вибір редакції