До дня народження Бандери у Волині з'явилося місто Бандерштадт

Під Луцьком проводиться фестиваль національно-свідомої молоді, приурочений до 100-річчя з дня народження Степана Бандери.

Під Луцьком на два дні з'явилося містечко Бандерштат. До нього з різних регіонів України та з-за кордону з'їхалася молодь для святкування сторіччя від дня народження Степана Бандери.

У таборі в волинських лісах зібралися близько семи тисяч людей. Гості з Білорусі фестивалем вражені. За словами білоруса Антона, на його батьківщині проводити таки заходи не має можливості.

"Нам до вподоби як ви виховуєте молодь на національній ідеї на незалежності на українській мові, традиціях", - додав він.

У програмі свята - альтернативна музика, майстер-класи з плетіння з рогози, рукопашного гопака, якому навчають навіть дівчат, реконструкція бою УПА. Безпосередні учасники визвольних змагань - ветерани ОУН-УПА - розповіли молоді про ті події.

Організатори позиціонують фестиваль, як форум справжнього українського духу.

"Він (фестиваль – ред.) носить ідею націоналізму, патріотизму, любові до своєї Батьківщини. І в цьому ми вважаємо є альтернатива для молоді. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя", - розповів організатор фестивалю Ігор Гузь. Додавши, що на заході заборонені алкоголь та розбрат.

Більше про життя у Бандерштаті - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Учасникам веломарофону пам'яті Бандери анулювали польські візи

Учасників веломарафону на честь Бандери не пустили в Польщу

Націоналісти відкривають табір самооборони на Донеччині

У Львові опублікували праці Бандери

ВідеоНа Волині з'явився Бандерштат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: