До Дня Прапора під Черкасами зведуть монумент-флагшток з 24 "крилами-областями" України та Кримом

До Дня Прапора під Черкасами зведуть монумент-флагшток з 24 "крилами-областями" України та Кримом

скріншот з відео

Конструкція матиме навколо себе 24 крила, що символізують 24 області України та Крим.

До Дня Прапора України, 23 серпня, буде зведений монумент-флагшток, який матиме навколо себе 24 крила, що символізують 24 області України та Крим.

Про це розповіла режисерка Катя Царик 2 серпня на презентації заходів до Дня Незалежності України.

"Прапор - це символ нашої державності, символ нашої єдності. Єдність - це те, що повинно залишатися в кожному серці кожного українця. Всередині України чи в усьому світі ми повинні об'єднатися навколо символа української державності. Єдність - це те, до чого ми прагнемо. І наша єдність має колір неба та пшениці.

Спеціально до Дня Прапора в географічному центрі України буде зведений спеціальний монумент-флагшток, який матиме навколо себе 24 крила, що символізують 24 області України та Крим. На цьому місці відбудеться урочисте підняття прапору за участю Президента України", - заявила режисерка.

зображення монумента-флагштоку до Дня прапора / скріншот з відео

Нагадаємо, раніше на пресконференції Володимира Зеленського презентували офіційний символ 30-річчя Незалежності України. Автори цього символу - львів'яни, які безкоштовно його розробили. Він символізує розквіт України.

Україна цьогоріч 24 серпня буде святкувати 30-ту річницю Дня Незалежності. З нагоди свята відбудеться понад 150 святкових заходів у всій країні, які триватимуть від 22 до 24 серпня. Більше про програму заходів читайте у матеріалі.

Наступна публікація