До досягнень Ющенка зарахували збільшення народжуваності в Україні

Голова президентського Секретаріату Віра Ульянченко вважає, що найбільшим досягненням Віктора Ющенка на посаді президента підвищення народжуваності.

Досягненням президента Віктора Ющенка є підвищення народжуваності.

Про це заявила глава секретаріату президента Віра Ульянченко одеським журналістам.

"Це велике досягнення – підвищення народжуваності, зростання кількості матерів-героїнь, активізація роботи з безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціально-побутової сфери", - сказала вона.

"Все це стало можливим завдяки принциповій позиції глави держави, першим питанням до голів облдержадміністрацій якого традиційно є турбота про соціально незахищені верстви населення", - наголосила Ульянченко.

Крім того, коментуючи гуманітарні проекти Ющенка, вона зазначила, що деякі сторони життя мають в українському суспільстві неоднозначну оцінку.

"Перемагати завжди легше було популізмом. Обіцянками, які потім необов’язково виконувати. Ми побачили це на прикладі багатьох політичних сил", - сказала глава секретаріату.

"Ющенко поставив собі іншу мету: повернути українцям їхню історію, відчути себе громадянами держави, а не мешканцями певної території. На цьому не роблять політичний рейтинг, не заробляють очки", - вважає Ульянченко.

"І очевидно, що не бажання створити собі високий рейтинг покликало чинного главу держави розповісти правду про певні сторінки життя українського народу", - наголосила вона.

Крім того, відповідаючи за питання щодо можливості схвалення змін до Конституції, запропонованих президентом, Ульянченко підкреслила, що найбільш небайдужими до цього проекту виявились не політики, а громадяни.

"Президент ініціював всенародне обговорення нового проекту Основного Закону. І саме це довело, що українські громадяни більш відповідальні, ніж українські політики", - сказала керівник секретаріату.

"Люди розуміють, що розбалансованість влади та постійні суперечки не дають країні розвиватись. Ми отримали тисячі листів, а деякі студенти надсилали цілі праці, присвячені роботі державного апарату, гілок влади", - сказала Ульянченко.

"Було побачено різноманіття думок та позицій - щодо мажоритарної системи, відкритих списків, обрання суддів, посилення ролі місцевих адміністрацій або самоврядування тощо. Люди небайдужі – і в цьому ми досягли своєї мети", - наголосила глава президентського секретаріату.

Нинішній президент Віктор Ющенко балотується на другий термін. У п'ятницю, 13 листопада, Центральна виборча комісія завершила офіційну реєстрацію кандидатів на посаду президента України. У виборчому бюлетені буде 18 прізвищ.

Всього до ЦВК надійшло 67 заяв від потенційних кандидатів, але 49 з них було відмовлено. Основні причини – неправильне оформлення документів та відсутність необхідної застави у 2,5 мільйона гривень.

Читайте також:

Суд відмовився розглядати позови щодо заборони Ющенку балотуватися у президенти

Президент знявся у документальному фільмі про злочини комунізму

Остаточний список кандидатів у президенти

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: