До герба Одеси  додадуть двоголового орла

В Одесі вирішили відновити історичний вигляд герба, повернувши двоголового орла Російської імперії.

Представники громадської організації Громадське об'єднання "ДОЗОР" запропонували додати до герба Одеси не тільки Золоту зірку міста-героя, а й двоголового орла Російської імперії.

Організація представила свій проект Одеси в рамках конкурсу, оголошеного мером Одеси Олексієм Костусєвим.

Нагадаємо, мета цього конкурсу — вибрати найкращий варіант включення до гербу міста Золотої зірки. Проте, активісти Дозору певні, що цього недостатньо.

"На герб Одеси слід помістити не тільки Золоту зірку, а й відновити його історичний вигляд, повернувши двоголового орла Російської імперії. Саме такий герб, що містить срібний якір, золоту зірку і двоголового орла, буде найкраще символізувати наше місто, створене російською імператрицею Катериною Великою , що досягло розквіту в XIX столітті завдяки морській торгівлі й увінчане лаврами за героїчну оборону в 1941 році", - зазначили в прес-службі.

Як повідомлялося раніше, депутати Одеської міськради підтримали проект рішення Про внесення змін у символіку територіальної громади міста Одеси. Відповідно до рішення, до герба Одеси додадуть радянську нагороду — Зірку героя.

Читайте також:

Держустанови в Одесі вивісять радянський прапор

Костусєв отримав благословення Кирила, щоб стати для Одеси "другим Рішельє"

Костусєв: Одеса завжди залишатиметься російськомовним містом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: