До інавгурації Януковича з центру Києва приберуть сніг

У мерії наголошують, що робота робота з очищення столиці безперервно вестиметься поки сніг повністю не розтане.

Київська міська державна адміністрація почала підготовку столиці до інавгурації новообраного президента Віктора Януковича, яка відбудеться 25 лютого.

Про це журналістам сказав перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко, який є членом оргкомітету з підготовки інавгурації.

З його слів, завданням мерії в рамках підготовки міста до інавгурації є очищення від снігу і його вивіз із центра міста, зокрема з місць, де буде проходити інавгурація. "Те, що ми повинні прибрати до інавгурації, усе буде прибрано", - сказав Голубченко.

"Я заслухав кожного представника району Києва, який був на засіданні, щодо ситуації з бурульками і залишками снігу на дахах. Мушу сказати, що більшість нещасних випадків сталася на будинках некомунальної форми власності (заводи, адміністративні будинки, комерційні будинки, готелі). Всього нещасних випадків на сьогодні зафіксовано 10, з них в межах житлових будинків - лише 3. На середу у нас буде повна картина по кожному будинку в тому плані, що зроблено для його очищення. Небезпечні місця будуть огороджені спеціальними стрічками, також зараз наймаються верхолази для очищення від льоду і снігу дахів будинків", - сказав він.

Голубченко підкреслив, що ця робота йде безперервно і вестиметься поки сніг повністю не розтане.

Нагадаємо, Київська прокуратура вимагає від районних адміністрацій столиці очистити вулиці і дороги міста від снігу і льоду. Прокуратура вже порушила 7 кримінальних справ за фактами неналежного прибирання столиці від снігу.

Читайте також:

В день інавгурації Януковича запустять Великий адронний колайдер

Київський патріархат проти запрошення Кирила на інавгурацію Януковича

Інавгурацію Янукович розпочне з присяги у ВР та рапорту керівництва Збройних Сил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: