До кінця 2018 року Україна "майже з нуля" облаштує два КПВВ на адмінмежі з Кримом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На це було виділено більше 100 мільйонів гривень.

Українські профільні міністерства планують до кінця року "майже з нуля" облаштувати два пункти пропуску на адміністративній межі з анексованим Кримом – "Чонгар" та "Каланчак".

Про це на Херсонському міжнародному економічному форумі розповів заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, передає "Крим.Реалії".

"Було ухвалено рішення про виділення з резервного фонду держбюджету коштів. Зокрема, 105 мільйонів гривень дав бюджет з резервного фонду на будівництво двох пунктів в'їзду-виїзду, 2 мільйони гривень дало Міністерство інфраструктури на проектну документацію. Мінінфраструктури вже сплатило послуги Інституту служби безпеки України, який розробив проекти контрольних пунктів в'їзду-виїзду, вони вже готові", - зазначив він.

За його словами, нинішні КПВВ не відповідають вимогам та тим реаліям, які потрібні людям під час перетину адміністративної межі, а тому доводиться фактично "з нуля" будувати пункти пропуску.

"Немає елементарних людських умов, санітарних зон і т.д. У нас в планах - зробити тимчасові споруди, якісні зони і сервіси для людей", - підкреслив Лавренюк.

Він також розповів і про плани збудувати на пунктах пропусків автостанції, щоб легалізувати перевізників та спростити людям можливості дістатись до цих КПВВ.

"Зараз туди провозять тільки нелегальні перевізники, тому що немає кінцевої станції маршруту. Після відкриття автостанції, будуть відкриті нові маршрути, паспорти маршрутів з кінцевою станцією "Чонгар" або "Каланчак". Зараз там працюють нелегальні перевізники, а "Укртрансбезпека" не робить нічого, щоб не допустити порушень", - зазначив заступник міністра інфраструктури.

Нагадаємо, у лютому у Держприкордонслужбі України повідомили, що російські прикордонники ліквідовують блокпости на адміністративному кордоні з анексованим Кримом. Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Максим Сорока зазначив, що російські прикордонники знімають свої блокпости, які перебували в безпосередній близькості до українських постів, але російські пропускні пункти на адмінкордоні з Кримом продовжують функціонувати.

Відео На межі з Кримом закрили два КПВВ, аби вберегти здоров’я прикордонників

В’їзд до Криму обмежений через екологічну катастрофу. На межі з окупованим півостровом закрили два контрольні пункти в’їзду-виїзду – "Каланчак" та "Чаплинка". Роботу призупинили тимчасово, аби вберегти здоров’я держприкордонників. Але українців, які від хімічних викидів тікатимуть з Криму на материкову Україну, обіцяють пропускати у спрощеному режимі. 

На межі з Кримом закрили два КПВВ, аби вберегти здоров’я прикордонників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції