Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До кінця місяця супутникове ТБ в Україні закодують. Як не залишитися без улюблених каналів

Зміни стосуватимуться винятково користувачів супутникового телебачення.

Від 20 січня в Україні буде закодовано безкоштовний супутниковий сигнал, а тому більшість українських каналів зникнуть із супутникових антен. Про те, які найпростіші кроки необхідно зробити, щоб не залишитися без улюблених телеканалів, у сюжеті ТСН.19:30.

Якщо у вас безкоштовне супутникове телебачення, то вже за 10 днів низка українських каналів зникне із "блакитного екрана". Закодувати сигнал мовники вимушені через зобов’язання перед правовласниками. Супутниковий сигнал настільки потужний, що його покриття виходить далеко за межі України.

"Коли ми даємо незакодований сигнал, то заходимо на території інших держав. І ми почали отримувати скарги від міжнародних правовласників. Якщо телеканал "2+2" мовить в Україні, відповідно у нас є права на фільми та серіали лише території нашої країни", - пояснює Ярослав Пахольчук генеральний директор, керівник напрямку платного телебачення групи "1+1 Media".

Відео Уже 20 січня у користувачів супутникових антен зникне більшість українських телеканалів

До кодування залишається дедалі менше часу - 20 січня о третій годині в користувачів супутникових антен зникне більшість українських каналів. Найпростіші кроки, які необхідно зробити глядачам, - дивіться далі.    

Уже 20 січня у користувачів супутникових антен зникне більшість українських телеканалів

Наразі більшість українських користувачів супутникового телебачення, фактично, є "піратами". Оскільки дивляться технічний сигнал, призначений для провайдерів. Тоді, як у світі, авторський контент давно захищений.

За словами фахівців, для того, аби продовжувати користуватися саме супутниковим телебаченням, слід придбати в офіційного провайдера новий тюнер. Зокрема, в Україні таких провайдерів два - Viasat i XtraTV.

Рекомендована ціна, зазначають експерти, 1 100 гривень. Ціна базового пакета каналів складатиме від 80 гривень на місяць.

Вікторія Ніконенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції