До кінця року в Україні добудують 350 соціальних об'єктів

14 мільярдів гривень додаткових доходів, які за перше півріччя надійшли до Держбюджету, частково спрямуються на добудову незавершених соціальних об'єктів.

До кінця 2011 року в Україні буде добудовано 350 соціальних об'єктів на кошти, виділені згідно зі змінами до Держбюджету-2011.

Про це президент Віктор Янукович заявив під час українсько-монгольського бізнес-форуму.

Глава держави нагадав, що за перше півріччя до Держбюджету надійшло 14 мільярдів гривень додаткових доходів, які було вирішено розподілити на підвищення пенсій та зарплат лікарям, вчителям, працівникам соціальної сфери, а також частково спрямувати на добудову незавершених соціальних об'єктів.

"Приблизно 350 таких соціальних об'єктів заплановано добудувати в 2011 році по всій державі", - сказав президент.

Янукович зазначив, що йдеться про вирішення конкретних питань, які дають впевненість, що національна економіка продовжить зростати.

"Я переконаний, що державна політика дерегулювання призведе до того, що ми вийдемо на сучасні європейські стандарти надання послуг, у тому числі, і технічні стандарти, які є в світі", - підкреслив президент.

За його словами, з цією метою в Україні сьогодні застосовується світовий досвід, до роботи в Комітеті з економічних реформ залучаються експерти з провідних консалтингових компаній світу.

Читайте також:

Янукович пообіцяв, що зарплати будуть рости швидше, ніж ціни

Реформування Конституції відбудеться за півтора-два роки

Доходи українського бюджету збільшились на 20%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: