До кінця року в Україні не буде шкіл з туалетами на вулиці - міністр розвитку громад
Міністр впевнений, що цього року таких туалетів вже не буде.

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов заявив, що до кінця цього року в Україні не залишиться шкіл з туалетами на вулиці. Про це він заявив в ефірі "Сніданку з 1+1".
Ведуча запитала у міністра про школи, в яких досі туалети на вулиці.
"Дійсно, у нас ще існують випадки, коли є славнозвісні туалети на вулицях. В 21 столітті це взагалі неможливо. Цього року таких туалетів не залишиться. Цього року наше завдання закінчити з цим. До кінця календарного року ми повинні це припинити остаточно", - розповів Чернишов.
Нагадаємо, 20 січня повідомлялося, що в Україні досі півтисячі шкільних туалетів облаштовані надворі.
Відео Велике будівництво шкіл – Міністр розвитку громад і територій України відповів на гарячі запитання
Уже рік в Україні існує Міністерство розвитку громад і територій України. Що вже зробили й що планують – розказав міністр Олексій Чернишов.
