До кінця року роботу втратять півмільйона українців

Фонд соцстрахування прогнозує, що до кінця цього року роботу можуть втратити ще півмільйона українців.

За словами члена правління Фонду соціального страхування на випадок безробіття Петра Петриченка, ті, хто не зможе швидко знайти нове місце роботи, звернуться за допомогою до Фонду соціального страхування, що істотно збільшить навантаження на нього.

За словами першого заступника міністра з питань праці та соціальної політики Павла Розенка, сьогодні бюджет Фонду на випадок безробіття профіцитний, що дозволяє йому забезпечити виплату кількості допомоги, що збільшується.

Крім того, Центр зайнятості може забезпечити швидке працевлаштування громадян, які втратили роботу, оскільки до останнього часу кількість вакансій перевищувала кількість працівників, які перебувають на обліку, сказав Розенко.

Центр зайнятості також готовий перенавчати людей або дати їм стартовий капітал на початок приватного бізнесу. Якщо ж у Фонду виникнуть фінансові проблеми, Мінсоцпраці ініціюватиме виділення йому додаткових коштів.

Заступник міністра фінансів, що курирує у відомстві соціальні питання, Володимир Матвійчук, припускає, що обсяг цих витрат зросте мінімум на 30%, на що щомісячно Кабміну доведеться виділяти по 100 млн. грн., які можуть бути взяті із коштів уряду, що знаходяться на єдиному казначейському рахунку, за підрахунками "регіонала" Миколи Азарова, ця сума становить близько 19 млрд. грн.

Винайти додаткові кошти для виплати допомоги у Фонді обіцяють і за рахунок скорочення власних витрат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: