До Києва йдуть війська

Змагання за право віддавати накази внутрішнім військам триває. Поки що виграє Президент.

Внутрішні війська передислокуються за наказом Президента, - заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони. Іван Плющ застеріг посадовців МВС та інших державних органів від спроб невиконаня указів Глави Держави чи перешкоджання цьому.

Плющ наголошує: введення додаткових внутрішніх військ не завадить нормальному життю киян, а лишень забезпечить спокій у місті. І нагадав - кілька тижнів тому до Києва уже вводили внутрішні війска кількість до 2 тисяч людей з цією ж метою.

Нагадаємо, трохи раніше Міністерство внутрішніх справ України також розповсюдило інформацію про те, що декілька підрозділів внутрішніх військ України, всупереч вказівкам міністра внутрішніх справ країни Василя Цушка, направилися до Києва. За інформацією міністерства, наказ про висунення військових підрозділів був відданий командуючим внутрішніми військами України Олександром Кіхтенком не дивлячись на розпорядження МВС і судове рішення про незаконність указу Президента Віктора Ющенка про перепідпорядкування внутрішніх військ голови держави.

Внутрішні війська
У заяві МВС також наголошується, що міністерство вважає недоцільним додаткове задієння силових структур і підрозділів військових оперативних резервів. МВС висловлює стурбованість ситуацією, що склалася, і повідомляє, що міліція Києва застосує необхідні заходи для забезпечення безпеки і правопорядку в місті.

МВС підкреслює, що О.Кіхтенку заборонено проводити передислокацію підрозділів без письмової згоди В.Цушка. "Усвідомлюючи небезпеку, МВС вимагає від політичних сил, державних службовців і інших відповідальних осіб припинити незаконні дії, які можуть привести до непередбачених наслідків для держави", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, напередодні В.Ющенко перепідпорядкував внутрішні війська МВС країни безпосередньо собі. Глава уряду України Віктор Янукович, у свою чергу, назвав дії президента "спробою узурпації влади". Верховна Рада визнала указ про перепідпорядкування внутрішніх військ не таким, що може виконуватися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: