Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Києва привезли найвідоміше світове льодове шоу за мотивами мультику Діснею

Учасники вистави розкрили закулісні таємниці.

Торкнутися справжніх героїв диснеївських мультиків мають нагоду українські діти. Американці привезли до нас льодове шоу, що повторює сюжет мультфільму «Крижане Серце». У Палаці Спорту залили ковзанку і привезли десятки тон декорацій, йдеться в ТСН.19.30.

Спочатку тренуються у звичному одязі, а потім - у костюмах. Згодом  усе завдяки диснеївській техніці і декораціям перетворюється на справжню казку

Дівчата, які грають сестер, навіть, схожі зовні, але вони не родичі. Американка Морган, що грає Анну, в льодовому шоу опинилася після двадцяти років великого спорту на ковзанах. «У мене була травма, тому вже не могла змагатися, а Дісней став шикарною заміною спорту», - каже дівчина.  

Фінка Вільма, що грає Ельзу також була фігуристкою. Однак працювати в казці, каже, приємніше ніж змагатися на льоду. «Тут світло, будуть ще спецефекти. Все вибудовується згідно з історією, навіть коли Ельза будує палац, він виростає на льоду», - розповідають акторки.  

На льоду буде сорок фігуристів, їх відібрали з одинадцяти країн. Передягатимуться у двісті костюмів.  У деяких не дуже зручно.  «Це костюм чайки, незручний костюм, він досить тяжкий.  В  ньому тяжко рухатися, але у нас хлопці великі професіонали», - кажуть фігуристи.

Відео Американці привезли до України льодове шоу за мотивами мультфільму "Крижане серце"

У Палаці Спорту залили ковзанку і привезли десятки тон декорацій. Щоб зрозуміти, чи варто віддавати за квиток від чотирьохсот до тисячі гривень, ТСН відвідала репетицію та побачила незвичайне шоу на власні очі.  

Американці привезли до України льодове шоу за мотивами мультфільму "Крижане серце"

Травм за чотири роки в шоу ніхто не зазнав. «Буває різне, але не серйозне, ну на спину падаєш, піднімаєшся і поїхав далі», - додають актори.  

На різні костюми діти реагують по-різному. Негативним героєм мало хто хоче бути.

Анімаційний фільм «Крижане Серце» найкасовіший фільм за усю історію Діснея. Має два Оскари. Тому і команду для шоу підбирали відому. За хореографію відповідали хореографиня олімпійських чемпіонів Сінді Стюарт. За декорації Стів Басс, який декорує Гремі, за костюми  - Грегорі А. Полплік - костюмер бродвейських шоу. Під час льодового мюзиклу звучатимуть ті ж відомі пісні, що і в диснеєвських мультиках.

Кореспондент Наталія Гончарова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції