До Криму прилетіли військові літаки Росії

Група літаків морської авіації російського ВМФ прибула до Криму для тренувань на тренажерному комплексі "Нитка" під Саками.

Для занять на тренажері Науково-дослідного тренажерного комплексу авіації ("Нитка") під Саками прибула група літаків морської авіації російського військово-морського флоту.

Група нараховує 10 літаків. Тренуватися будуть екіпажі літаків Су-33, Су-27УБ і Су-25УТГ. За даними Міноборони, тренувальні польоти почнуться найближчим часом і завершаться 30 вересня.

"Нитка" - унікальний і єдиний тренувальний комплекс на території СНД, який повністю імітує умови зльоту і посадки палубної авіації авіаносцем. Але рік тому Україна не впустила росіян на територію тренувального комплексу, пояснивши це відсутністю домовленостей між країнами щодо умов тренувань.

Пізніше Міністерство оборони України пообіцяло російському оборонному відомству організувати в 2010 році тренування російських військових льотчиків. Але, щоб тренування ВПС РФ не залежали від розташованого в Криму комплексу, тим часом Росія продовжить будувати в Краснодарському краї варіант власного універсального авіаційного тренажеру.

Читайте також:

Кораблі НАТО зайшли до Севастополя

Україна вирішила будувати альтернативу Чорноморському флоту Росії

Китайці створили "дешевого вбивцю" МіГ-29 на основі російських двигунів

Росія почала розробку нового літака-розвідника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: